Košík
 

Počet položek: 0

Celková cena:
0,00 Kč

 
     
 
Titulní strana Kontakty Vše o nákupu Rady a tipy Užitečné odkazy Velikostní tabulky
 

Boby s volantem a řiditelné sáně

Jaké vybrat  řiditělné boby a sáně ?

Když přijde podzim nastává doba, kdy se naše ratolesti těší na zimní radovánky. Jen co napadne první sníh už posloucháme "Kdy půjdeme sáňkovat a stavět sněhuláky?" Jenže k zimě patří i nepříjemné úrazy, které mohou radost ze sněhové nadílky pokazit. Riziko úrazu můžeme snížit kvalitním výrobkem. Proto musíme věnovat dostatečnou pozornost bobu, který se chystáme koupit našemu malému závodníkovi. Vybrat něco co by bylo pro něj atraktivní, ale zároveň bezpečné a kvalitně zpracované, je tvrdý oříšek

V době laciných čínských napodobenin je těžké najít něco, co by splňovalo veškerá nařízení Evropské unie, bylo to vyrobeno z kvalitního materiálu a nezrujnovalo nám peněženku. Jenže když sáhneme po čínském výrobku riskujeme, že to co jsme ušetřili na ceně, zaplatí naše dítě na svém zdraví. Přitom rozdíly v cenách kvalitního bobu a čínské napodobeniny nejsou nikterak markantní. Většinou se jedná o pár stovek korun. Ale i ty se nám později vrátí, protože, kvalitní plast nepopraská ani v tuhém mrazu a bob může při správném používání sloužit mnoho sezón.

Jenže kde vzít takový kvalitní bob? Správnou volbou jsou výrobky značky KHW nebo AlpenGaudi. Jedná se o německé firmy s dlouholetou tradicí, které vyvážejí boby a saně jak do států Evropské unie, tak i mimo ní.

Jejich výrobky splňují celou řadu Evropských standardů. Máte jistotu, že plast, ze kterého je bob vyrobený, není toxický, je mrazuvzorný a vysoce odolný proti škrábancům. Robustní provedení zajišťuje, že se bob jen tak nepřevrátí. Jeho vysoká nosnost je dostačujicí i pro rozverné rodiče. Navíc si můžete vybrat ze široké škály od bobů pro nejmenší, přes klasické boby s brzdou, až po boby, kterým jsme říkali závoďák, protože designem připomínaly formule a byly vybaveny volantem.

Pokud vaše dítě dáva přednost takzvaným pekáčům či podsedákům, i tento sortiment mají KHW a AlpenGaudi v nabídce. Vybrat si můžete s atraktivních barevných variant. I tyto výrobky splňují všechna ustanovení Evropské unie a jsou stejně jako boby vyrobeny z kvalitního HDPE plastu.

Jesliže máte doma náročné dítko, které má rádo extravagantní záležitosti, tak mu můžete vybrat sáňky a boby se světelným LED modulem. Což v období krátkých dnů a dlouhých nocí není na škodu. A hlavně - všichni na svahu na nich budou moci oči nechat. I zde platí, že výrobky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Svíticí boby jsou k dostání i pro batolata, což by mohly ocenit maminky, jejich maličké má strach ze tmy. A v případě, že by si sněhu chtěl užívat i dědeček nebo babička, tak si můžete pořídit pod stromeček dvoj bob s příznačným názvem Snow Confort, který je vytvořen speciélně pro lidi s horší pohyblivostí.

Vyznavači klasických dřevěných sáněk si také přijdou na své. V nabídce si mohou vybrat ze dvou modelů a dvou velikostí. Saně jsou vyrobeny s kvalitního bukového dřeva v klasickém designu a mohou si k nim dokoupit i tolik oblíbenou dřevěnou opěrku.

Takže ať už jste pro boby nebo saně. Ať už vyznáváte moderní vzhled a netradiční vychytávky nebo jste na klasické ověřené modely. Věřím, že si v KHW nebo AlpineGaudi najdete ty svoje a až napadně první sněhová nadílka, budete dokonale připraveni.

 

Nabídku řiditelných sání a bobů najdete zde

 

Nahoru

 
 
 
 
TOPlist