Košík
 

Počet položek: 0

Celková cena:
0,00 Kč

 
     
 
Titulní strana Kontakty Vše o nákupu Rady a tipy Užitečné odkazy Velikostní tabulky
 

Lyžařská střediska, webkamery, mapy

Chcete  zjistit aktuální stav sněhu, počasí, mapy oblastí , nebo  podívat se na aktuálně otevřené  sjezdovky ?

Přinášíme Vám užitečné odkazy, které vám pomohou při Vašem rozhodování.

 

Webkamery z celé Evropy ! Jeden z nejlepších serverů tohoto zaměření . Najdete zde snad všechny lyžařská střediska , přehledně rozčleněná podle států a oblastí. vše na adrese : www.feratel.com

 

 Největší evropslý turistický zimní sportovní portál. Kromě podrobných informací o lyžařských oblastech, regionech, cross-country a snowparcích , zde uživatelé také najdou mnoho možností ubytování. Ale i v létě Bergflex  nabízí svým uživatelům kvalitní obsah, jako jsou cyklistické a pěší výlety v alpských oblastech i mimo ně.

 

Skiresort.de je největším světovým portálem lyžařských středisek, nabízí hlavně komentáře a uživatelská hodnocewní , je to  jediný portálu s podrobnými informacemi o všech 4600 lyžařských střediscích po celém světě. Informační portál nabízí lyžařům a snowboardistům více než 900 denních sněhových zpravodajství, kolem 1700 předpovědí počasí, jakož i informace o všech nových lanovkách, kromě toho také nabízí informace o ubytováni.

 

Holidayinfo.cz Vám přináší servis sněhového zpravodajství a aktuálních informací ze zimních středisek České republiky. Aktuální informace ze 111 lyžařských areálů, živé vysílání 44 panoramatických a 135 webových kamer, 76 panoramatických map, nabídka 700 ubytovacích kapacit s možností poptávky či online rezervace, kalendář akcí a další..

 

 

Nahoru

 
 
 
 
TOPlist