Košík
 

Počet položek: 0

Celková cena:
0,00 Kč

 
     
 
Titulní strana Kontakty Vše o nákupu Rady a tipy Užitečné odkazy Velikostní tabulky
 

Lyžařské zájezdy

Lyžování s cestovní kanceláří

Rozhodli jste se, že letos vyrazíte na hory a chcete využít služeb specializované cestovní kanceláře ?

Jezdíte rádi na lyže ? Koupili jste si již u nás potřebné vybavení ? Chcete mít zajištěný servis, včetně skipasů, ubytování, služeb a veškeré podpory ? Přinášíme Vám seznam CK a agentur, které nabízejí lyžařské zájezdy do všech možných horských oblastí. Vyberete si Francii, Rakousko, Německo, Švýcarsko, Slovinsko ? Nebo takové rarity jako Bulharsko, Španělsko, Andorru, Norsko nebo Ukrajinu  ? Užijete si lyžování bez trmácení autem, poradíte se se zkušenými delegáty a večer se třeba pobavíte s novými přáteli...

 

 

Naše doporučení : 

logo

 

Drtivou většinu ubytovacích kapacit navštívili a znají je osobně. Ochotně vám poradí s výběrem lyžování v Itálii přesně podle vašich představ. Díky zkušenostem a kontaktům umí připravit lyžování v Itálii na míru. Výběr je opravdu bohatý. Mají v nabídce téměř 30 destinací se stovkami hotelů a pobytů.

nabídku najdete na : http://www.consultour.cz/

 

Lyžování, ubytování a naplno prožitá zimní dovolená v Rakousku

Cestovní kancelář Petra Kopala nabízí lyžování, ubytování, apartmány i hotely přímo na sjezdovkách a v blízkém okolí v lyžařských střediscích po celém Rakousku. Díky vlastním apartmánům v Alpách poskytuje klientům opravdovou péči a výhodnou cenu. Navíc nabízí  i pěti procentní slevu na skipasy. Z jejich nabídky Vám můžeme doporučit vynikající lokality pro zimní sporty Nassfeld a  Mölltalský ledovec.
www.ckpk.cz

 

Autobusové lyžařské zájezdy do Alp na - http://www.ck-vikend.cz/
Cestovní kancelář Víkend se specializuje na autobusové lyžařské zájezdy do italských Dolomit a rakouských a švýcarských Alp. Ubytování je většinou v penzionech a hotelech s polopenzí. Délka 3-4-5 dní je optimální, na výběr je jízda přes den nebo přes noc. Předvánoční zkrácené pobyty a prodloužené víkendy za skvělé ceny.

 

http://www.puxtravel.cz/

Průměr nestačí - my vám chceme dát víc. Jestli už vás omrzely standardní lyžařské zájezdy se standardními cestovkami za standardní ceny, tak je čas na změnu. PUXtravel je  mladá, moderně vedená internetová cestovní kancelář se sídlem v Brně, jejímž cílem je nabídnout na zkostnatělém českém trhu atraktivní dovolenou s aktivní náplní. Specializujeme se na lyžování napříč Evropou a jako jedni z mála zájezdy sami tvoříme. Neorientujeme se na provizní prodej převzatých zájezdů jako většina ostatních na českém trhu.

 

www.alpynaden.cz - Rakouské alpy autobusem nebo vlastní dopravou
Již více jak 20 let je hlavním působištěm rakouský Hinterstoder, kde nabízí ubytování ve vlastních, nebo nasmlouvaných ubytovacích kapacitách. Nabízíme od apartmánů s vlastním vařením, přes penziony s polopenzí až po ubytování v hotelech. Klientům v rámci lyžařských zájezdů nabízí zajištění kompletních služeb - ubytování, dopravu, polopenzi, cestovní pojištění  ... a v neposlední řadě též zakoupení zlevněných skupinových permanentek. V letní sezóně zde nabízejí klientům ubytování ve vlastních apartmánech s garancí získání tzv.
Aktiv card - slevové  karty, která jejím držitelům nabízí nepřeberné množství volných nebo zlevněných vstupů.
Mezi destinace patří třeba Kitzbühel nebo Zillertal. Pro skupiny i jednotlivce připraví celoroční pobyty po celém
Rakousku za přijatelné ceny.

 

www.vlna.cz - lyžování a pobyty v Alpách

Lyžování v Rakousku - informace o lyžařských střediscích v Rakousku

 

Nahoru

 
 
 
 
TOPlist